pl

Targi Polagra Gastro / Invest Hotel - 2017 - relacja filmowa

Najnowsze trendy w gastronomii, kulinarne inspiracje i 17. już edycja Kulinarnego Pucharu Polski. Tak można podsumować wrześniowe spotkanie sektora gastronomiczno-hotelarskiego na targach POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL. Tegoroczna ekspozycja poznańskich targów dla sektora HoReCa zajęła dwa pawilony. W gronie wystawców pojawili się m.in. liderzy rynku, jak np. Winterhalter, Rational, VOX, Geberit, Eurofirany, Komat, Dajar, Andropol czy Fameg. Zwiedzający mogli więc zapoznać się z bardzo szeroką gamą najnowszych propozycji w zakresie wyposażenia profesjonalnych kuchni jak i przestrzeni hotelowych. Podczas targów funkcjonowały aż dwie strefy inspiracji - Galeria Innowacji i Invest Hotel Showroom. Nie zabrakło tez wydarzeń specjalnych wydarzeń dedykowany kucharzom i menedżerom lokali gastronomicznych oraz obiektów noclegowych. Wśród nich m.in. Kulinarny Puchar Polski, live cooking w wykonaniu znakomitych szefów kuchni oraz HMC Hotel Marketing Conference.

Targi Polagra Gastro / Invest Hotel - 2017 - relacja filmowa

Najnowsze trendy w gastronomii, kulinarne inspiracje i 17. już edycja Kulinarnego Pucharu Polski. Tak można podsumować wrześniowe spotkanie sektora gastronomiczno-hotelarskiego na targach POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL. Tegoroczna ekspozycja poznańskich targów dla sektora HoReCa zajęła dwa pawilony. W gronie wystawców pojawili się m.in. liderzy rynku, jak np. Winterhalter, Rational, VOX, Geberit, Eurofirany, Komat, Dajar, Andropol czy Fameg. Zwiedzający mogli więc zapoznać się z bardzo szeroką gamą najnowszych propozycji w zakresie wyposażenia profesjonalnych kuchni jak i przestrzeni hotelowych. Podczas targów funkcjonowały aż dwie strefy inspiracji - Galeria Innowacji i Invest Hotel Showroom. Nie zabrakło tez wydarzeń specjalnych wydarzeń dedykowany kucharzom i menedżerom lokali gastronomicznych oraz obiektów noclegowych. Wśród nich m.in. Kulinarny Puchar Polski, live cooking w wykonaniu znakomitych szefów kuchni oraz HMC Hotel Marketing Conference. Targi Polagra Gastro i Invest Hote

Targi Polagra Gastro i Invest Hotel - podsumowanie edycji 2016

Targi Polagra Gastro oraz Invest Hotel już od kilku lat przodują w sektorze wystawienniczym pod względem kompleksowości ekspozycji skierowanej do sektora HoReCa oraz wydarzeń, które jednoczą branżę i mobilizują do poszukiwania nowych rozwiązań. Targi wyróżnia również projekt Galeria Innowacji, w którym prezentowane są premierowe rozwiązania, również światowego formatu oraz Kulinarny Puchar Polski, uważany za najbardziej prestiżowy konkurs kulinarny dla profesjonalistów.

Tu bije serce polskiej gastronomii

O targach Polagra Gastro i projekcie Galeria Innowacji opowiada Tomasz Ratajczak, Prezes Zarządu Komplementariusza w firmie Lorien Group. Galeria Innowacji to projekt realizowany wspólnie przez Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Lorien Group podczas Międzynarodowych Targów Gastronomii Polagra Gastro. Jego celem jest rozwijanie świadomości branżowej w zakresie ultranowoczesnych rozwiązań dla lokali gastronomicznych opracowywanych przez projektantów z całego świata, a także ich prezentację środowisku gastronomicznemu z uwzględnieniem wpływu na koszty funkcjonowania lokalu.