pl
mobichef-03_copie.jpg

MobiChef - samodzielne stanowisko jezdne z okapem

Producent: HALTON

 

PREMIERA EUROPEJSKA

Mobilne stanowisko kulinarne nie wymagające podłączenia do systemy wentylacji. Idealne do przeprowadzania pokazów typu live cooking. Może być wyposażone w dowolne urządzenia grzewcze.


zmywarka_kapturowa.jpg

Zmywarka kapturowa

Producent: HOBART

 

PREMIERA POLSKA

Pierwsza zmywarka PERMANENT CLEAN z systemem eliminacji zanieczyszczeń z komory mycia minimalizuje manualne resztowanie, odciąża tym samym obsługę zmywarki, oszczędzając jednocześnie zużycie świeżej wody.


patelnia_indukcyjna.jpg

Patelnia indukcyjna

Producent: GARLAND

 

PREMIERA POLSKA

Szybki proces nagrzewania i minimalne ubytki na gramaturze produktów dzięki inteligentnemu systemowi dostosowania temperatury to główne zalety urządzenia. Do 80% mniejsze zużycie energii.


miska_kwadratowa.JPG

Miski z podwójnymi ściankami

Producent: VOLLRATH

 

PREMIERA POLSKA

Posiadają bardzo dobre właściwości izolacyjne zapewniające serwowanym potrawom optymalna temperaturę serwowania przez 90 minut. Unikalne wzornictwo.


ekspres_hybrydowy.jpg

Ekspres do kawy HYBRID

Producent: ASTORIA

 

PREMIERA ŚWIATOWA

Pierwszy na świecie ekspres hybrydowy. Połączenie ekspresu kolbowego z maksymalnie zautomatyzowanym  procesem parzenia kawy. To wszystko w jednym urządzeniu, które wyznacza nową kategorię ekspresów do kawy.

dyspenser.jpg

Modułowy dyspenser pokrywek i kubków jednorazowych

Producent: VOLLRATH

 

PREMIERA POLSKA

System dystrybucji kubków i pokrywek gwarantujący wysoki poziom higieny i oszczędność zużycia.

witryna_grzejaca.jpg

Witryna grzewcza Visair

Producent: FPG

 

PREMIERA EUROPEJSKA

Grzanie podczerwienią gwarantuje pełne bezpieczeństwo obsłudze i klientom. Ciepło łagodnie przenika przez opakowanie, wchodząc w głąb produktu, co dwukrotnie wydłuża jego żywotność. Urządzenie gotowe do pracy w 15 minut.

witryna_grzejaco_chlodzaca.jpg

Witryna Fusion 1000

Producent: FPG

 

PREMIERA POLSKA

Witryna łącząca strefę grzewcza i chłodzącą. Eksponowane w niej gorące dania na wynos mają dwukrotnie dłuższą żywotność. Strefa gorąca gotowa do pracy w 15 minut. Strefa zimna wyposażona w system szybkiego schładzania napojów.

salvajor-urzadzenie_oplukujace.jpg

Nowatorskie urządzenie opłukujące naczynia

Producent: SALVAYOR

 

PREMIERA EUROPEJSKA

Dzięki silnemu strumieniowi urządzenie pozwala dokładnie spłukać resztki potraw z naczyń. Działa na zasadzie zamkniętego obiegu wody, która jest oczyszczana z resztek pokarmów przez wbudowany separator. Oszczędność wody do 80% oraz znaczne zmniejszenie kosztów pracy w zmywalni.

filtr_touch_and_eat_m.jpg

Filtr węglowy do urządzenia Touch & Eat

Producent: TOUCH & EAT

 

PREMIERA ŚWIATOWA

Rewolucja w gastronomii! Proste w obsłudze urządzenie do ekspresowego przygotowywania potraw w technologii beztłuszczowej. Gwarantuje powtarzalna jakość produktów i niskie zużycie energii. Filtr III generacji eliminuje zapachy. Teraz gastronomia może dotrzeć tam, gdzie do tej pory nie było to możliwe.

ekspres_do_kawy_automat.JPG

Ekspres automatyczny

Producent: ASTORIA

 

PREMIERA POLSKA

Nigdy wcześniej espresso z ekspresu automatycznego nie było jakością tak bliskie przygotowanemu w  ekspresie kolbowym. Czyszczenie grupy mleka nigdy nie było prostsze.

 

kociolek_indukcyjny.jpg

Kociołek indukcyjny do zup

Producent: VOLLRATH

 

PREMIERA POLSKA

Pierwszy kociołek bez płaszcza wodnego. Zastosowana w nim technologia indukcyjna pozwala dłużej serwować doskonałej jakości zupy w zadanej urządzeniu temperaturze.

 

horeca_link.png

Horecalink.pl

 

PREMIERA POLSKA

to platforma handlowa i obsługa logistyczna dedykowana dla branży Horeca, która w jednym miejscu łączy sprzedających i kupujących. Innowacyjne rozwiązanie oferuje wyszukiwarkę szerokiej bazy dostawców, tworzenie list zakupów, porównywanie ceny i jasne systemy ocen rzetelności dostawców.