pl
giorik_kompatto_gazowy.jpg

Piec konwekcyjno parowy Kompatto gazowy

Producent: Giorik

 

PREMIERA POLSKA

Bardzo oszczędny piec konwekcyjno-parowy, w którym połączono natryskowe i bojlerowe wytwarzanie pary. Piec posiada kompaktowe wymiary, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w lokalizacjach z ograniczoną powierzchnią. Zastosowany system kombinacji pary suchej i mokrej pozwala osiągać najlepsze efekty gotowania.

giorik_rooster_booster.jpg

Piec konwekcyjno parowy Rooster-booster

Producent: Giorik

 

PREMIERA POLSKA

Piec konwekcyjno-parowy ze specjalnym systemem separacji tłuszczu, który w trakcie pieczenia jest odprowadzany poza komorę pieca. Dzięki temu jakość przygotowywanego produktu jest zdecydowanie lepsza, a wnętrze pieca mniej zanieczyszczone. Giorik Rooster Booster pozwala na zwiększenie wielkości sprzedaży produktu przy mniejszym nakładzie pracy związanej z obsługą i czyszczeniem urządzenia.

giorik_mikel.jpg

Pizza Salamander Mikael

Producent: Giorik

 

PREMIERA ŚWIATOWA

Salamander z dolną płytą grzewczą skraca czas przygotowania potraw nawet o połowę! Jednoczesne ogrzewanie z dwóch stron pozwala przygotować różnorodne produkty takie jak kawałki pizzy, frytki, polędwiczki, rybę czy też tradycyjne zapiekanki.

 

frymaster.jpg

Frymaster frytownica z system filtracji oleju OQS

Producent: Manitowoc

 

PREMIERA POLSKA

System OQS zastosowany we frytownicy Frymaster, monitoruje stopień zużycia frytury. Pozwala to na oszczędność, maksymalizując czas jej użytkowania, a także zapobiega smażeniu produktów w złej jakości fryturze. Dzięki temu klient otrzyma zawsze wysokiej jakości produkt, bez posmaku przepalonego tłuszczu.

eikon_e2s_trend_red.jpg

Merrychef Eikon E2S

Producent: Manitowoc

 

Piec Eikon E2S jest najważniejszym i niezastąpionym urządzeniem w konceptach opartych na sprzedaży świeżych, gorących posiłków na żądanie, szczególnie w miejscach, gdzie wolna przestrzeń jest na wagę złota. Jest to najmniejsza jednostka oferująca najlepsze wyniki pracy przyczyniające się do usprawnienia wszystkich czynności kuchennych.

 

ice_teppan.jpg

Ice Teppanyaki

Producent: Höller

 

PREMIERA POLSKA

Płyta mrożąca, która osiąga -30°C. Ice Teppanyaki idealnie nadaje się do przeprowadzania show na żywo dla klientów w hotelach, restauracjach, a także przygotowywania świeżych lodów na oczach klientów.

wine_solution.jpg

Rozwiązania do ekspozycji wina

Producent: Höller

PREMIERA POLSKA

Rozwiazania firmy Höller pozwalają łatwo zwiększyć sprzedaż wina, dzięki przechowywaniu produktów bezpośrednio w strefie sali restauracyjnej, w witrynach o eleganckim wyglądzie, zajmujących mało miejsca. W dodatku agregat nie musi być zintegrowany z urządzeniem, lecz schowany kilka metrów dalej, w miejscu niewidocznym dla klienta.

hot_cold_3in1a.jpg

Wanna Hot & Cold 3w1

Producent: Höller

 

Jedyne takie urządzenie na rynku, które łączy w sobie funkcjonalność trzech innych: wanny chłodniczej, płyty grzewczej oraz bemaru. Osiąga temperatury w zakresie od -5°C do +140°C. Urządzenie pozwala na skrócenie długości ciągu wydawczego oraz na większą elastyczność w zakresie zmiany menu wciągu dnia.

hamilton_beach_hbf1100.jpg

Profesjonalny blender kuchenny HBF1100

Producent: Hamilton Beach

 

PREMIERA POLSKA

Blender HBF1100 to urządzenie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednego szefa kuchni. Ergonomiczny panel sterujący pozwala na regulowanie prędkości obrotów, używania. Bender posiada także funkcję siekania, pracy pulsacyjnej oraz kontroli czasu i temperatury. Urządzenie pozwoli w prosty sposób przygotować najwyższej jakości danie.

piranha_system_installation_01.jpg

Tyco-Ansul – System PIRANHA

Producent: Tyco Anul

 

PREMIERA POLSKA

Gwarancja szybkiego ugaszenia pożaru! Proces gaszenia odbywa się automatycznie, a środek gaszący nie niszczy powierzchni mebli gastronomicznych i urządzęń. Układ nie wymaga zasilania w energię elektryczną, Do instalowania w okapach profesjonalnych kuchni.

horeca_link.png

Horecalink.pl

 

PREMIERA POLSKA

Platforma zakupowa dedykowana dla branzy gastronomicznej. Od wrzesnia 2016 roku na Horecalink.pl dostępne będą atrakcyjne metody płatności za zakupy o uproszczonej i intuicyjnej procedurze, obrotomierz – kredyt z decyzją online oraz leasing online na cała ofertę urządzeń i wyposażenia gastronomicznego.