pl
home

galeria_innowacji_logo-01.png

RotoShelf ColdRoom

rotoshelf_foto.jpg

Unikalny szwedzki system obrotowy do szaf i regałów chłodniczych.

Zastosowany w nim unikatowy system obrotowy pozwala osiągnąć:

- oszczędność czasu dzięki sprawnemu i wygodnemu załadunkowi towaru,

- redukcję kosztów dzięki załadunkowi wg zasady FIFO co minimalizuje ilość przeterminowanych produktów,

- zadowolenie klienta i wzrost sprzedaży dzięki możliwości odpowiedniego ustawienia schłodzonych produktów na półkach.

Możliwość zamontowania do szaf i regałów z drzwiami lub bez i z dowolną konfiguracją półek.

Producent: easyfill_logo.jpg

 

Barista – Chłodzona szuflada do przechowywania mleka

barista_screen.png

Ergonomiczna chłodziarka, która pomieści dużą ilość mleka (nawet do 50 litrów). Dzięki uchylnej szufladzie dostęp do kilku kartonów (lub butelek) mleka jest błyskawiczny, a z kolei po wysunięciu szuflady użytkownik otrzymuje dużą przestrzeń do magazynowania. Chłodziarka gwarantuje niską temperaturę produktu (1-3°C) przy bardzo niskim zużyciu energii elektrycznej (tylko 0,12kWh na godzinę). Urządzenie posiada również łatwy dostęp do elementów wymagających czyszczenia.

Producent: logo.jpg

 

 

Piece konwekcyjno-parowe EasyAir

piece.png

Piece EasyAir to możliwość przygotowywania produktów cukierniczych oraz dań głównych w jednym piecu. Prowadnice są przystosowane do używania pojemników GN1/1 oraz tac piekarniczych 600x400 mm bez potrzeby wymiany stelaża. Piece posiadają kompaktowe wymiary dzięki czemu idealnie sprawdzają się w lokalizacjach z ograniczoną powierzchnią przy jednoczesnym zachowaniu dużej mocy. Dotykowy ekran sprawia, że obsługa pieca jest bardzo intuicyjna.

Producent: giorik_logo.jpg

 

Piec konwekcyjno-parowy Rooster-booster – wersja przelotowa

rooster_booster_m.jpg

Nowe rozwiązanie w znanym już piecu do odpieku kurczaków. Oprócz ulepszonego systemu separacji tłuszczu na zewnątrz komory piec ten posiada drzwi z obu stron. Wersja przelotowa pieca idealnie pasuje do przestrzeni między strefą kuchni a strefą wydawczą. Takie wykonanie pieca przyspiesza proces wydawania gotowych dań na salę sprzedaży.

Producent: giorik_logo.jpg

 

Browary restauracyjne

screen_zdjecia.png

Firma Minibrowary.pl oferuje nowatorskie browary restauracyjne o zdolności produkcyjnej od 300 do 5000 hl/rok. Głównym profilem jest produkcja, montaż i uruchamianie minibrowarów restauracyjnych. Firma pomaga klientowi na każdy etapie inwestycji – od etapu wyboru i skonfigurowania instalacji, po gotowe receptury piwa. Produkowane urządzenia są zgodne z polskimi wymogami prawnymi, a klient otrzymuje również pełną dokumentację dla instytucji państwowych. Firmę tworzą specjaliści z doświadczeniem zawodowym w browarnictwie, produkcji urządzeń, dziedzinie jakości i procedur urzędowych, inżynierowie sanitarni, projektanci technologii i urządzeń.

Producent: logo-002.jpg

 

Wyciskarka do soków Ceado 150

wyciksarka_ceado_m.jpg

Pierwsza na rynku wolnoobrotowa wyciskarka przeznaczona do zastosowań profesjonalnych w gastronomii. Umożliwia pracę w trybie ciągłym. Przeznaczona do wyciskania owoców, warzyw oraz ziół. Wydajność, bogactwo witamin i konsystencja soku są optymalizowane przez kąt nachylenia ślimaka oraz specjalnie zaprojektowane sito. Duży podajnik pozwala na szybszą pracę – produkty można wrzucać nawet w całości. Prosta w czyszczeniu i konserwacji.

 

Ekspres do kawy Dalla Corte Mina 1 -grupowy z młynkiem Max

dalla_corte_mina.jpg

Ekspres 1-grupowy z przełomową technologią, tzw. Flow Profiling (możliwość kontroli ciśnienia na etapie pre-infuzji oraz całego procesu parzenia). Ekspres jest przystosowany do połączenia z urządzeniem mobilnym, np. smartfonem, dzięki aplikacji mobilnej. Przy jej pomocy można śledzić cały proces parzenia espresso, czy też zmieniać parametry urządzenia. Aplikacja monitoruje parametry maszyny, zapewnia również dostęp do liczników. Ekspres wyposażony jest również w nowoczesne technologie: GCS – autokalibracja młynka przy połączeniu z ekspresem, oraz OCS – telemetria.

Producent: dalla_corte.jpg

 

Ekspres do kawy Franke A1000

franke_a1000.png

Nowoczesny ekspres z eleganckim designem, posiadający 10,4” panel dotykowy z możliwością odtwarzania filmów z dźwiękiem – do maszyny podłączamy głośniki przez port JACK. Do ekspresu istnieje możliwość podłączenia stacji syropów w możliwością wyboru 6 smaków: dozowanie automatyczne z panelu sterowanie. Klient w krokach wybiera rodzaj kawy i dodatki. Z ekspresem można zintegrować lodówkę, wyposażoną w 2 rodzaje mleka (np. sojowe i krowie UHT). W pełni automatyczny pozwala na dozowanie płynu bezpośrednio z Cartridge’a czyszczącego – obieg poza pojemnikami na mleko. W ekspresie można dowolnie zmieniać ustawienia wygaszacza ekranu (np. filmu reklamowego) w zależności od pory dnia.

Producent: franke.png

 

Kostkarki Hoshizaki IM-65NE

kostkarka_do_lodu.jpg


Nowoczesne kostkarki Hoshizaki pozwalają na produkcję kostek lodu o różnych specjalnych kształtach, niespotykanych nigdzie indziej: gwiazdki, kule, serca, sześciany. Elektroniczny sterownik optymalizuje pracę urządzenia w różnych warunkach otoczenia, bez konieczności ręcznej ingerencji w ustawienia. Automatyczne przepłukiwanie redukuje ilość zanieczyszczeń, które mogą przedostać się do produkowanych kostek lodu.

Producent: Hoshizaki