pl
home

Pracuj z nami przy COP24!

Szukamy współpracowników z Katowic i aglomeracji śląskiej do pracy przy obsłudze konferencji klimatycznej COP24. Jeśli znasz język angielski w stopniu komunikatywnym i chcesz zyskać doświadczenie przy dużym, międzynarodowym projekcie – czekamy być może na Ciebie!

więcej

Golden Marketing Conference - nowy wymiar marketingu

Już 14-15 listopada w Katowicach odbędzie się najbardziej wyczekiwane wydarzenie marketingowe tej jesieni w Polsce.

więcej

Podróż do świata kawy

Jak kawa powinna smakować, jak ją testować i jak ją przyrządzać.

więcej

Marka kucharza to potęga

Jak ją zbudować? Zapraszamy na szkolenie podczas targów Polagra Gastro.

więcej

Jakie są oczekiwania rynku gastronomicznego?

Na pytanie odpowiada Tomasz Ratajczak z Lorien Group, współorganizatora Galerii Innowacji na targach Polagra Gastro w Poznaniu.

więcej

Polagra Gastro i Invest Hotel

Pozostały trzy miesiące do jednego z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń dla sektor HoReCa.

więcej

Na targach tłoczno od atrakcji

Mundial trwa, a wraz z nim poznańska Strefa Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz towarzyszące jej Lato na Targach. Jakie atrakcje czekają poznaniaków w najbliższych dniach? Turniej piłkarski, turniej siatkówki plażowej, warsztaty i porady dla zdrowia, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kino plenerowe – dla każdego coś miłego.

więcej

Czytaj on-line Poznański Magazyn Targowy

Zapraszamy do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi i wydarzenia, przedstawiamy Halę Arena, która dołączyła do grona obiektów zarządzanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. A ponadto…

więcej