pl
home

Znakomici szefowie kuchni z całego świata i ogromna dawka kulinarnego know-how - tak co roku można podsumowac wydarzenia specjalne, które twoarzyszą ekspozycji targów Polagra Gastro. Oprócz szkoleń i konferencji stałymi punktami w kalendarzu wydarzeń targowych są:

 

KULINARNY PUCHAR POLSKI

logo_kpp_2017-01_na_fb.jpg

Najbardziej prestiżowy konkurs kulinarny w Polsce. Wydarzenie co roku gromadzi na widowni restauratorów i kucharzy pracujących w najlepszych restauracjach  Polsce, a także znakomitych szefów kuchni z zagranicy.

WIĘCEJ INFORMACJI >>

MASTER CLASS SHOW

screenshot_1.jpg

Widowisko kulinarne z udziałem znakomitych szefów kuchni z Polski i zagranicy. Prezentacja autorskich projektów kulinarnych i doświadczeń w zarządzaniu profesjonalną kuchnią.

STREFA KAWOWA

Profesjonalny sprzęt, najwyższej jakości kawa, szkolenia biznesowe dla właścicieli i managerów kawiarni, pokazy i konkursy z udziałem najlepszych baristów oraz warsztaty z zakresu technik przygotowania kawy.

<HMC> HOTEL MARKETING CONFERENCE

To największa w Polsce konferencja marketingowa dla branży hotelarskiej. Już jesienią odbędzie się kolejna edycja tego wydarzenia organizowanego przez firmę Profitroom przy współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. Uczestnicy tegorocznej edycji <HMC> będą mieli okazję wziąć udział w ponad 20 prelekcjach w ciągu 2 dni konferencji. Prezentacje wygłoszą znakomici goście, wśród których znajdą się między innymi przedstawiciele firmy Google, członkowie Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego i wielu innych branżowych ekspertów.

WIĘCEJ INFORMACJI >>